ارسال سریع در تهران

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

 1. کاربر با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی رایاتل موافقت خود را با قوانین و مقررات فروشگاه و پیرو آن قوانین و مقررات حاکم بر فضای مجازی و تجارت الکترونیک اعلام نموده است.
 2. کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی رایاتل در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و کلیه کالا های عرضه شده حسب مورد کلیه مجوز های لازم را کسب کرده است.
 3. تکمیل سفارش و پرداخت وجه به منزله تایید سفارش توسط کاربر محسوب میگردد. و موارد بعد از آن تابع قوانین مرجوعی کالا میگردد.
 4. خرید کاربر از سایت ، تابع قوانین تجارت الکترونیک میباشد و کلیه قوانین مرتبط بر آن حاکم است.
 5. کاربر موظف است در مرحله ثبت سفارش اطلاعات کامل و دقیق خود را ثبت نماید و چنانچه اطلاعات ناقص ارائه نمایید کلیه مشکلات اتفاقی بر عهده کاربر میباشد.
 6. مالکیت مادی و معنوی کلیه محتوا، تصاویر، اجزاء سایت برای فروشگاه اینترنتی رایاتل محفوظ است و هرگونه کپی برداری و سو استفاده شامل پیگرد قانونی است.
 7. اطلاعات ثبت شده درباره هر یک از محصولات براساس اطلاعات عرضه شده توسط کارخانه ی تولید کننده و شرکت ارائه کننده ی خدمات گارانتی میباشد.

مرجوعی کالا

 1. چنانچه کاربر پیش از ارسال کالا اقدام به انصراف از سفارش خود نماید٬ کلیه مبلغ سفارش بازگشت خواهد شد.
 2. در صورتی که سفارش کاربر ارسال شده باشد و بسته بندی و پلمپ محصول دست نخورده باشد تنها هزینه ارسال کسر شده و قیمت محصول عیناً پرداخت میشود همچنین هزینه بازگشت کالا مطابق قانون ۳۷ تجارت الکترونیک بر عهده خریدار میباشد.
 3. در صورتی خرابی کالا ، مسولیت پشتیبانی و تعویض کالا برعهده ی شرکت گارانتی کننده ی محصول است و فروشگاه اینترنتی رایاتل مسولیتی از این بابت ندارد ، اگر چه کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه از معتبر ترین و باکیفیت ترین محصولات موجود میباشد و کالاهای مشکوک به هیچ وجه در این فروشگاه عرضه نمیشود.
 4. خریدار میبایست در هنگام خرید به گارانتی دار بودن و یا گارانتی دار نبودن کالا دقت نماید ، لازم به ذکر است که کالاهی با گارانتی ارائه شده در این فروشگاه با گارانتی شرکت های معتبر بازار ارائه میشوند که خریدار میتواند از طریق وب سایت ، تلفن و آدرس این شرکت های گارانتی کننده از آنها استعلام نماید.  

 

حریم خصوصی

کلیه اطلاعات ذخیره شده کاربران طی مراحل ثبت سفارش نزد فروشگاه اینترنتی رایاتل محفوظ است و در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.