ارسال سریع در تهران

شرایط و مفاهیم گارانتی

  • گارانتی مادام العمر (لایف تایم) : برخی از کالاها دارای گارانتی مادام العمر میباشند ، به این معنی که کالا تا زمانی که توسط شرکت تولید کننده ، تولید و عرضه میشود ، شامل گارانتی میباشد و شرکت گارانتی کننده ی داخلی ، خدمات گارانتی را ارئه میکند . این دسته از کالاها بر روی هولوگرام گارانتیشان تاریخ انقضا درج نشده است .


  • گارانتی های تاریخ دار : برخی از کالاها دارای گارانتی مدت دار هستند ( شش ماهه ، یک ساله و ... ) ، بر روی برچسب گارانتی موجود روی پک این دسته از کالاها ، مدت زمان گارانتی و یا تاریخ انقضای گارانتی درج شده است . این مدت زمان بسته به نوع کالا و یا شرکت گارانتی کننده متفاوت است .  • استفاده از خدمات گارانتی : جهت استفاده از خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش ، برای کالاهایی که گارانتی دار هستند ، نگهداری پک (بسته بندی) کالا و حفظ هولوگرام گارانتی شرکت گارانتی کننده الزامی میباشد  .  • خروج کالا از گارانتی : برخی موارد منجر به خروج کالا از گارانتی میشوند که در ادامه به آنها اشاره شده است

- اتمام مدت زمان گارانتی کالا

- نداشتن پک ( جعبه ، بسته بندی ) کالا

- خرابی فیزیکی

شامل : شکستگی ، تَرَک ، سوختگی ، کج شدگی ، زنگ زدگی ، اقدام  به تعمیر ، تغییر شکل ظاهری و به طور کلی مواردی که باعث خرابی فیزیکی و تغییر  شکل کالا شده اند .

لازم به ذکر است که کاربران محترم در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات به وضعیت گارانتی کالا توجه نمایند.